До інтернет магазину
 
ua ru en
 

Новини та анонси disla

 
Дата: 24.03.2017
Disla активно бере участь у розвитку спорту

Компанія Disla активно підтримує розвиток спорту на території України і Європи.

Системно виступає в якості партнера спортивних турнірів і змагань.

Нещодавно в Києві прошла перша пятірка серії тенісного преміум-турніру "Platinum League", наступний етап якого, відбудеться в червні в м. Одеса. Подробиці з місця події парного турніру "Platinum League" 

Дата: 26.01.2017
Inter Cars на заводі Disla

 23 січня 2017 року на заводі Disla відбулася робоча зустріч керівництва компанії з партнерами з Disla Polska і представників компанії Inter Cars SA (Польща). Візит двох делегацій став продовженням спільної роботи на виставці Warsaw Motor Show 2016.

Екскурсія по виробництву справила приємне враження на всіх учасників, а в ході переговорів були обговорені перспективи співпраці на 2017 рік та випуск нових моделей.

За підсумками зустрічі отримано замовлення на виробництво дисків для постачання до Польщі, у тому числі ексклюзивних кольорів і моделей. Також, в планах представленність продукції DISLA в торгівельних і тюнінгових центрах компанії Inter Cars SA на території Польщі та довколишніх Європейських країнах.

Дата: 30.11.2016
DISLA на Інтері

Сьогодні вранці, на телеканалі Інтер вийшов сюжет про єдиного в Україні виробника литих легкосплавних дисків Disla.

На заводі Disla побувала знімальна група телеканалу Інтер на чолі з популярним ведучим, автоекспертом – Сергієм Волощенко. Знятий матеріал, присвячений виробничому процесу по виготовленню продукції Disla вийшов в ефір сьогодні вранці в передачі «Ранок з Інтером»
Посилання на сюжет в YouTube - https://youtu.be/Q93pgmBF1m8
Сподіваємось, репортаж буде цікавим і інформативним для Вас

Дата: 21.10.2016
Disla – отримала європейський сертифікат безпеки PIMOT

Диски DISLA успішно пройшли випробування в польскому Інституті автомобільної промисловості PIMOT.

а результатами випробувань було отримано два сертифікати:

 - знак безпеки В28

 - відповідність якості продукції Pimot

Випробування проводились по декількох параметрах, у тому числі: на радіальне і осьове биття, герметичність, механічну стійкість – втомну міцність, бічний удар. Всі тести пройдени без зауважень і навіть «із запасом», наприклад, всі чотири випробувані диски показали биття в межах 0,22 – 0,42 мм при максимально допустимих 0,5 мм.


Інститут PIMOT – державний НДІ, заснований в 1972 році і працюючий у сфері автомобільної промисловост (PIMOT - Przemys?owy Instytut Motoryzacji).

ПершаПопередня1234