До інтернет магазину
 
ua ru en
 

Новини та анонси disla

 
Дата: 22.06.2017
Сюжет Disla у програмі

Disla - єдиний в Україні завод, який виробляє унікальну для нашої країни продукцію - легкосплавні литі алюмінієві диски.

Телеведучі програми "Роби бізнес" на каналі 2+2  охоче ділились своїми враженнями у телеефірі та отримували відповіді на свої запитання безпосередньо від генерального директора.

Диски DISLA найкращим чином витримують навантаження українських доріг, а завдяки великій кількості можливих комбінацій модельного ряду, розмірів дисків та варіантів кольору, наші диски задовольнять потреби 65% українського ринку. Висока якість, прийнятна ціна (від 1400 грн за один диск), гарантія на конструкцію 5 років, 2 роки на лакофарбове покриття є вагомими чинниками для придбання саме українських дисків. 
Споживачі таких європейських країн як Франція, Чехія, Польща, Іспанія, Греція вже належним чином оцінили український продукт. І це тільки початок!

Більш детально про зустріч дивіться у відеосюжеті...

Дата: 16.05.2017
Нова позиція в асортименті

Компанія DISLA системно працює над розширенням асортиментної лінійки власної продукції.
Щасливі повідомити вам про те, що ми розпочали виробництво моделей з фарбуванням BDM (Black Diamond Matt).

Такий вид фарбування має високий попит у країнах Європи. А на території України ця модна тенденція лише набирає обертів.

Звертайте увагу на оновлення асортименту у точках продажу продукції компанії Disla.
Будемо вдячні за зворотній зв язок і ваші враження.

Disla - європейська якість, українська ціна.

Дата: 24.03.2017
Disla активно бере участь у розвитку спорту

Компанія Disla активно підтримує розвиток спорту на території України і Європи.

Системно виступає в якості партнера спортивних турнірів і змагань.

Нещодавно в Києві прошла перша пятірка серії тенісного преміум-турніру "Platinum League", наступний етап якого, відбудеться в червні в м. Одеса. Подробиці з місця події парного турніру "Platinum League" 

Дата: 26.01.2017
Inter Cars на заводі Disla

 23 січня 2017 року на заводі Disla відбулася робоча зустріч керівництва компанії з партнерами з Disla Polska і представників компанії Inter Cars SA (Польща). Візит двох делегацій став продовженням спільної роботи на виставці Warsaw Motor Show 2016.

Екскурсія по виробництву справила приємне враження на всіх учасників, а в ході переговорів були обговорені перспективи співпраці на 2017 рік та випуск нових моделей.

За підсумками зустрічі отримано замовлення на виробництво дисків для постачання до Польщі, у тому числі ексклюзивних кольорів і моделей. Також, в планах представленність продукції DISLA в торгівельних і тюнінгових центрах компанії Inter Cars SA на території Польщі та довколишніх Європейських країнах.

Дата: 30.11.2016
DISLA на Інтері

Сьогодні вранці, на телеканалі Інтер вийшов сюжет про єдиного в Україні виробника литих легкосплавних дисків Disla.

На заводі Disla побувала знімальна група телеканалу Інтер на чолі з популярним ведучим, автоекспертом – Сергієм Волощенко. Знятий матеріал, присвячений виробничому процесу по виготовленню продукції Disla вийшов в ефір сьогодні вранці в передачі «Ранок з Інтером»
Посилання на сюжет в YouTube - https://youtu.be/Q93pgmBF1m8
Сподіваємось, репортаж буде цікавим і інформативним для Вас

ПершаПопередня1234НаступнаОстання