До інтернет магазину
 
ua ru en
 

Новини та анонси disla

 
Дата: 13.11.2018
Нова продукція Disla - диск LUCH

З гордістю презентуємо нашим Партнерам та автовласникам України та Європи новинку асортимента DISLA -  диск LUCH, що був розроблений фахівцями Компанії та запущений у серійне виробництво на заводі DISLA в листопаді 2018 року.

Диски LUCH вироблені з преміум-матеріалів, мають надзвичайно ефектний вигляд та ретельно розраховану надійну конструкцію. Враховуючи привабливі рекомендовані ціни від виробника DISLA - вони є кращою альтернативою дорогим дискам виробництва ЕС, Японії, Південної Кореї, Тайваню.

Диски типу LUCH виробляються у розмірі 17“ та призначені для багатьох моделей сучасних кросоверів (Toyota RAV4 та аналогів) та великих седанів (Toyota Camry та аналогів).

Додатково слід зазначити, що диски типу LUCH цілеспрямовано розраховувались на довготривалу експлуатацію на дорогах будь-якого типу. Також їх власник буде захищений унікальним для України комплексом гарантій від виробника.

На даний момент DISLA виробляє диски LUCH у 4-х ефектних кольорах:

- Black Diamond,

- Black Mat,

- Gunmetal Diamond,

- Silver,

в кожному з яких диск LUCH буде справжньою окрасою автомобіля. 

Дата: 30.10.2018
DISLA отримала оновлений Сертифікат ISO 9001:2015

Безперечна перевага продукції DISLA висока якість! Це підтверджено не лише багаторічним досвідом експлуатації дисків DISLA мільйонами споживачів в Україні та в Європі, а й міжнародними сертифікатами.

Сьогодні відбулася надзвичайно важлива для нас подія – виробництво DISLA знов пройшло сертифікацію за стандартом ISO 9001:2015 - і наша Компанія отримала оновлений Сертифікат ISO 9001:2015 !

Важливий документ було вручено директору DISLA Файсту Валерію Львовичу одним з керівників компанії MNC Group Certification (TUV Cooperation Partner) в присутності всіх співробітників головного офісу DISLA.

Міжнародний Cертифікат ISO 9001: 2015, підтверджує, що компанія, яка отримала цей документ, успішно пройшла аудит у системі сертифікації TÜV Rheinland, що менеджмент цієї компанії відповідає вимогам високого стандарту. 

Даний Сертифікат також свідчить про наявність на підприємстві внутрішніх процесів, необхідних для випуску продукції найвищого рівня, що є додатковою гарантією її якості !

 

Дата: 30.05.2018
Disla на міжнародній виставці THE TIRE COLOGNE 2018

 З 29 травня до 01 червня команда компанії Disla представляє Україну

на міжнародній виставці THE TIRE COLOGNE 2018, що у Німеччині.

Друзі, запрошуємо вас до стенду з продукцією українських легкосплавних дисків,

що розташований у холі № 8 місце D-069.

У програмі виставки заплановано багато подій і цікавих зустрічей.

Приєднуйтесь!

Дата: 05.04.2018
Публікація статті у журналі "Автоцентр"

 Нещодавно авторитетне українське видання Автоцентр опублікувало інтервю Генерального директора Файста Валерія Львовича.

Який новий продукт створила українська команда Disla? У яких варіаціях він доступний споживачеві? Хто саме брав участь у розробці нового легкосплавного диска?

Читайте докладніше на сторінках автовидання та за посиланням https://www.autocentre.ua

Дата: 01.03.2018
Презентація нового легкосплавного диска для позашляховиків - CYCLONE

У рамках конференції дилерів ми провели презентацію нового легкосплавного диска для позашляховиків CYCLONE. Довгоочікуваний і хвилюючий момент для кожного члена команди Disla!

Це продукт, який було розроблено та створено зусиллями вітчизняних фахівців і на потужностях українського виробництва.
Пишаємося результатом командної роботи. Щиро дякуємо за співпрацю, кожного, хто долучився до цього неймовірного народження CYCLONE!

Новинка вже доступна для замовлення. Не зволікайте, будьте першими, хто представить продукт українському споживачу!

Дата: 28.02.2018
Конференція з партнерами

 23 лютого відбулася значна подія - конференція Disla. На яку зібралися наші партнери з усієї країни.

Програма зустрічі була насичена та змістовна. Під час заходу ми обговорювали плани на майбутнє, аналізували те, що вже зроблено, обмінювались враженнями та досвідом.

Силу нетворкінгу важко переоцінити! Надзвичайно приємне спілкування з успішними власниками бізнесу й топменеджерами галузі з усієї країни.

Щиро дякуємо кожному з наших гостей та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

1234НаступнаОстання