До інтернет магазину
 
ua ru en
 

Новини та анонси disla

 
Дата: 29.03.2019
TWINSTAR - ще один новий диск 2019 року
DISLA презентує TWINSTAR - ще один наш новий диск 2019 року !

TWINSTAR - нова зірка колекції дисків DISLA.

Трендовий дизайн, динаміка та швидкість в кожній деталі. А також - висока якість та приваблива ціна від DISLA.

Диски TWINSTAR виробляються у розмірі 7 х 16" та будуть справжньою зірковою окрасою для популярних в нашій країні автомобілів середнього класу.
Дата: 27.03.2019
SPIDER - новий диск DISLA
 
Зустрічайте SPIDER - новий диск DISLA, що перевертає всі уявлення про литі диски у середньому класі.

Надсучасний вигляд та відмінна якість виготовлення. Енергія та спорт в кожній лінії !

Диски SPIDER виробляються у розмірі 7 х 16 та будуть справжньою окрасою для популярних в Україні автомобілів середнього класу.
 
 
Дата: 18.03.2019
Новий регіональний представник DISLA у Центральному регіоні
Презентуємо Вам нового регіонального представника Disla у Центральних областях України – Надію Мацько, що є справжньою окрасою комерційного підрозділу Disla.

Надія відповідає за розвиток продажів та партнерської мережі Disla у м.Києві та Київській, Житомирській, Чернігівській та Черкаській областях.

Якщо Ви вже працюєте в авто-сфері та хочете представляти українським покупцям провідний європейський бренд колісних дисків з потужним комплексом гарантій від виробника – звертайтеся до Надії та отримайте найкращі умови співробітництва.

Якщо Ви вже є партнером Disla - Надія допоможе зробити нашу взаємодію ще ефективнішою.

А якщо Ви просто обираєте диски для свого авто – Надія допоможе обрати оптимальний варіант за найкращою ціною.

КОНТАКТИ:
Тел. +38 (067) 499-72-14
Email: nadiia.matsko@disla.ua
 
 
Дата: 06.03.2019
Делегація АТЛ-автосервіс на заводі DISLA

1 березня 2019 р. завод DISLA приймав велику делегацію одного з наших топ-партнерів – компанії «АТЛ – автосервіс».

Керівники структурних підрозділів «АТЛ – автосервіс» своїми очима побачили масштабне та сучасне виробництво DISLA – та були вражені його потенціалом.
 
Екскурсія цехами заводу супроводжувалася демонстрацією всіх етапів виробнцтва та контролю якості литих колісних дисків тм DISLA. А на спеціальному семінарі комерційний відділ DISLA презентував партнерам всі переваги роботи с нашими дисками.

Хочемо подякувати «АТЛ-автосервіс» за плідну взаємодію ! Успішних продажів у 2019 році - та завжди чекаємо на Вас знову !
 
Дата: 22.02.2019
Новий провідний співробітник DISLA
Представляємо нового провідного співробітника DISLA – регіонального представника Disla у Східних областях України Єрченко Володимира Леонідовича.
 
Володимир має великий досвід роботи в авто-сегментах ринку - і професійно допоможе Партнерам Disla зробити їх бізнес ще потужнішим. А автовласникам Східних областей України – обрати та придбати кращі для українських доріг диски Disla з унікальним комплексом гарантій від виробника.
 
З усіх питань відносно дисків тм DISLA звертайтеся до Володимира за тел. (067) 499-72-11 та отримуйте вичерпні відповіді на всі Ваші запитання.
Дата: 13.02.2019
Презентуємо візуальний конфігуратор підбору дисків Disla

Компанія DISLA постійно працює над удосконаленням своїх сервісів. Презентуємо автовласникам і Партнерам візуальний конфігуратор підбору дисків Disla.

За допомогою цього важливого он-лайн інструмента можливо «приміряти» будь-яку модель дисків Disla на автомобіль конкретної моделі та кольору прямо на моніторі – і швидко обрати диски, що максимально пасують Вашому авто з 22 дизайнів та понад 1500 асортиментних позицій.

Візуальний конфігуратор підбору дисків інтегровано на сайті нашого офіційного інтернет-магазину dislashop.com.
 
А офіційні Партнери Disla мають можливість швидко вбудувати модуль візуального конфігуратора підбору дисків на власний сайт – і отримати додаткові можливості для зростання своїх продажів.  
 
12345НаступнаОстання